NewsletterFacebook

Pokazy dla uczniów szkół ponadpodstawowych:

14 maja, wtorek, godz. 12:00 | Kino Luna
Film: “Wynalazki przyszłości”
Temat rozmowy: Jako zostać naukowcem i ratować planetę?
Po filmie spotkanie z Barbarą Pietrzak, popularyzatorką nauki, członkinią “Nauki dla Przyrody” i stowarzyszenia “Rzecznicy Nauki”; oraz Małgorzatą  Kołodą z Fundacji Inceptio, która opowie o Obozie Naukowym Politechniki Warszawskiej dla uczniów zainteresowanych naukami ścisłymi i technicznymi.

15 maja, środa, godz. 12:00 | Kino Luna
Film: “Nowy, lepszy człowiek”
Temat rozmowy: Dokąd zaprowadzi nas sztuczna inteligencja?
Po filmie odbędzie się spotkanie z gościem specjalnym Magazynu Gazety Wyborczej Jutronauci, poświęconemu zagadnieniom związanym z wyzwaniami, jakie stawia przed nami przyszłość.

16 maja, czwartek, godz. 12:00 | Kino Luna
Film: „1989”
Temat rozmowy: Co wydarzyło się w Polsce w 89′ roku?
Po filmie rozmowę poprowadzi Michał Tragarz – Od 2008 roku w CEO zajmuje się programami wspierającymi samorządność uczniowską i szkolną demokrację (Szkoła Demokracji), trener edukacji obywatelskiej, autor lub współautor materiałów edukacyjnych, scenariuszy zajęć i poradników ( m.in. Szkoła demokracji. Praktyczny poradnik o współdecydowaniu w szkole;)
 

Do pobrania:

Na projekcje dla uczniów obowiązują zapisy: akademia@againstgravity.pl / cena za pokaz filmu i udział w rozmowie 12 PLN/osoba (nauczyciele i opiekunowie klas nie płacą za bilet). Kontakt: 606-544-851