NewsletterFacebook

Run Camino

Wydarzenie trwa od: 
08 Styczeń 2019 - 20:00

Z pokazam filmu RunCamino odbędzie się wyjątkowa premiera dwóch kalendarzy rocznych tematycznie związanych z filmami. Kalendarze posiadają wyjątkowe zdjęcia autorstwa Adriana Dmocha, oddające ducha tych ekstremalnych wypraw biegowych Roberta Celińskiego. Forma kalendarzy, 70 na 50 cm. Kalendarze będą do nabycia już na dwie godziny przed projekcjami filmowymi. Będzie to wspaniała okazją aby otrzymać autograf autora zdjęć i bohatera filmowego. 10 zł od każdego kalendarza zostanie przeznaczone na cel charytatywny.

 

Opis filmu:

Prawdopodobnie pierwszy w historii film o przebiegnięciu Camino del Norte, najstarszej drogi pielgrzymkowej Europy, 835 km z San Sebastian do Santiago de Compostela.

Robert Celiński – najlepszy obcokrajowiec w historii Everest Maratonu, tym razem z Himalajów schodzi prawie na poziom morza i mierzy się z górami oraz z kapryśną pogodą Północnej Hiszpanii, gdzie biegnąc pokonuje ponad tysiącletni szlak św. Jakuba. Czy wiara pomaga mu w tym ciężkim wyzwaniu i czy ciężka droga niesie jakieś duchowe oczyszczenie?

Projekcja z udziałem twórców filmu