NewsletterFacebook

Kobieca Noc z RDC w Lunie

Wydarzenie trwa od: 
24 Maj 2019 - 18:00

Kobieca noc RDC w Lunie!

Radio Dla Ciebie i Kino Luna zapraszają na cykl spotkań zatytułowany: Kobieca noc RDC w Lunie! 24 maja w piątek o godzinie 18:00 zapraszamy na przedpremierowy pokaz filmu Tajemnice Joan! Tuż przed pokazem filmowym, rozmowy z ekspertami i zaproszonymi gośćmi. Wydarzenie poprowadzi Justyna Sieniawska. Bilety na wydarzenie w kasach, stronie internetowej kina Luna oraz do zdobycia na Instagramowym profilu Radia dla Ciebie!

 

"Tajemnice Joan"

 

Rok 2000, przedmieścia Londynu. Spokojne życie starszej pani, Joan Stanley, przyjmuje nieoczekiwany obrót, kiedy zostaje aresztowana przez MI5 i oskarżona o szpiegostwo na rzecz komunistycznej Rosji. 

Rok 1938. Młoda Joan (Sophie Cookson) studiuje fizykę w Cambridge. Nieśmiała i łatwowierna dziewczyna szybko daje się uwieść uroczemu i tajemniczemu Leo (Tom Hughes), który wkrótce staje się jej przewodnikiem po obcym, ale intrygującym świecie ideologii komunistycznej. Romantyczna idylla trwa aż do momentu wybuchu II wojny światowej. Joan pracuje w ośrodku badań nad bombą atomową, gdy Leo prosi ją o przekazanie Rosjanom ściśle tajnych akt. Joan dowiaduje się, że jest tylko narzędziem w rękach ukochanego i sama musi wybrać pomiędzy miłością i zdradą swojego kraju a bliskimi i ich ocaleniem.

 

Link do zakupu biletów:

http://www.kinoluna.pl/filmy/tajemnice-joan